“Volyn Open” 2019-2020 РОКІВ

Затверджую

Голова  Федерації настільного тенісу  Волинської області

_____________________Вахта Д.А.

ПОЛОЖЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ВІДКРИТОГО КЛУБНОГО ЧЕМПІОНАТУ  ВОЛИНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ              

                                              “Volyn Open”    2019-2020 РОКІВ

 1. Мета і завдання

Турнір проводиться з метою популяризації настільного тенісу, як олімпійського виду спорту, підвищення рівня спортивної майстерності, формування у учасників ефективних ігрових якостей і командного духу, встановлення дружніх та ділових стосунків, залучення і навчання молоді, розвитку мережі залів з настільного тенісу.

 1. Термін та місце проведення турніру

Турнір проводиться впродовж року в чотири тура.

 1. Учасники турніру

До відкритого клубного чемпіонату Волинської області  допускаються команди секцій, спортивних клубів, ДЮСШ, спортивних товариств, міст і районів Волинської області та інших областей.

 1. Заявки на участь.

Заявки подаються до організаторів турніру до 10 жовтня 2019 року У заявку до складу команди може бути включено 8 осіб.  Упродовж  турніру допускається дозаявлення не більше 2-х учасників у склад команди.  Організатори залишають за собою право приймати заявки на участь нових команд після початку турніру і припиняти їх прийняття, при перевищені кількості заявок фактичним можливостям турніру.

 1. Регламент і система проведення змаганнь

Турнір командний, команда на гру виставляється в складі 3-х учасників (незалежно від віку і статі). Кожна зустріч складається з 7 матчів до 4 перемог за системою: A-Y : B-X : C-Z ; A-X : C-Y : B-Z пари.Усі ігри проводяться з п’яти партій. Після кожного туру обраховується рейтинг учасників.
Суддівство зустрічей проводиться учасниками змагань.
Система проведення змагань формується після подачі заявок. Ігри проводяться новими пластиковими м’ячами. При неявці команди на тур, їй нараховуються штрафні очки, що дорівнюють останньому місці в турі..

Турнірний день проведення визначається організаторами турніру. При накладанні турніра на турнір може буде перенесення запланованої дати. Інвентар і форма учасників повинна відповідати правилам змагань. Приблизні дати і місяці проведення турніру. 1 тур 26 жовтня  2019 – м. Ковель, 2 тур 25 січня 2020 – м. Ковель, 3 тур – квітень-травень 2020 – м. Ковель, 4 тур липень 2020 м. Ковель

 

 1. Визначення переможців та вручення призів

Трійка переможців визначається  і нагороджується після закінчення  4-х  турів, згідно таблиці.

 1. МЕДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗМАГАНЬ
  Для медичного забезпечення змагань залучаються кваліфіковані медичні працівники. Присутність лікаря із спортивної медицини обов’язкова на змаганнях всіх рівнів. Лікар змагань входить до складу суддівської колегії на правах заступника головного судді. Всі його рішення в межах компетентності обов’язкові для учасників, суддів, організаторів змагань. Лікар представляє в організаційний комітет або суддівську колегію план медичного забезпечення змагань та звіт з їх закінчення.
 2. Система проведення

8.1. Систему проведення змагань визначає Головна суддівська колегія згідно поданих заявок.

Вища ліга-сумарний рейтинг 3 кращих ігроков команди дорівнює 90 и вище

Перша- всі останні команди .

 1. ФІНАНСОВІ ВИТРАТИ

Проїзд, харчування учасників змагань – за рахунок організацій, що відряджають. Придбання дипломів та медалей, харчування суддів, медичне обслуговування – за рахунок Луцької федерації настільного тенісу

Підготовка місць проведення змагань, придбання цінних призів, виготовлення афіш – за рахунок Федерації настільного тенісу Волинської  області

 1. 10. НАГОРОДЖЕННЯ
  Переможці та призери змагань нагороджуються грошовим фондом,дипломами, медалями Федерації настільного тенісу Волинської області
 2. 11. ЗАЯВКИ

Іменні заявки (друковані), завірені керівником спортивної організації з контактним телефоном, лікарської установи, та відповідні документи, подаються представником (тренером) команди в суддівську колегію до 10 жовтня 2019р.
У заявці вказується прізвище та ім’я учасника, рік народження, спортивний розряд, фізкультурно-спортивне товариство і відомство, населений пункт, ДЮСШ, прізвище тренера, контактний телефон,віза лікаря.

До 10 жовтня  2019 року подати заявки на участь в змаганнях на електронну адресу — ivan06101961@gmail.com

Контактні телефони:                    Трещетка Микола – 0673544353 Іван Кривий – 050876 0225 Вахта Дмитро – 0955320188 , Бакликов Валерій – 0503398441

Внесок для учасників-1400 грн з команди  (  двома траншами по 700 грн)

Вся сума благодійних внесків буде зарахована до призового фонду.

Дане положення є офіційним викликом на змагання.

Залишити відповідь

Назва *
E-mail *
Сайт