ЛФНТ – 2018 рік

Луцька федерація настільного тенісу розпочала свою роботу у вересні 2017 року.

2018 рік став дуже накопичений турнірами в різних категоріях.

Насамперед, хочеться відзначити багаторічний колектив ЛУЦЬКОЇ СЕРІЇ, який не зважаючи на складності, постійно проводить свої щотижневі турніри. Починаючи з 2012 року . проведено уже 26 етапів Луцької серії, котрий складається з 10 турів. Тобто 2.5 місяця на один етап.   Дві ліги  – вища і перша нараховують загалом за рік більше 150 учасників.Організаторами Луцької серії проводиться щомісячний рейтинговий турнір 0-25- один на західній Україні, на якому побували любителі тенісу з інших областей, а саме :  Тернопільської області  (Кременець, Почаїв,Бережани),Львівської (Червоноград, Львів) Рівненської (Рокитне ,Дубно,Рівне, Клевань,Здолбунів) ,ІваноФранківської (Калуш).

Компанда ДІАМІ ЛФНТ , складена в оновному з гравців Луцької  серії, в відкритому чемпіонаті Рівненської області  завершила турнір на П’ЯТОМУ МІСЦІ. Досить пристойний результат , як для новачка вищої ліги.

Ну і саме цікаве для команди ДІАМІ ЛФНТ – це участь в регіональній лізі чемпіонату України.

Проведено два тура.  В першому турі команді не вистачило однієї перемоги, щоб потрапити  у вищу сітку турніру.  Сьоме місце в групі. Заявлено 25 команд і розподілені на дві групи.

В другому колі команда посіла третє місце серед нижчої категорії учасників.    Хороший результат.

Третій тур уже відбудеться цього року , в якому команда налаштовується потрапити у вищу сітку турніру.

другий тур

Перша ліга України теж преставлена представниками ЛФНТ , капітаном команди виступає Стельмащук Станіслав.  Команда дуже впевнено провела перший тур, який проходив в Одесі, і посіла там четверте місце.  В другому турі (Луцьк) команда виступила трошечки гірше – шосте міце, але загалом займає 5 місце після двох турів.

команда супер ліги. за участю Юнчика Валентина здивувала тенісну Україну, зайнявши четверте місце в першому турі Чемпіонату україни серед найсильніших.

Після двох турів команда займає 5-те місце

луцькою федерацією (ЛФНТ) на протязі року організовано багато різних турнірів.   Ковельська весна, Гаряче літо Волині.  кубок луцької федерації.

Більшість турнірів проводились у просторому залі міста Ковель, на хороших столах.  За такі спонсорські вчинки хочеться подякувати мерії міста Ковеля за виділяння такого залу.

Організувався турнір під назвою “Волинь Опен”.-  це командний турнір, який складається з 4-х турів.

Перший тур проводився у жовтні в м. Ковель.  Але за певних обставин назву турніру в терміновому порядку, було змінено на “Ковель Опен” і турнір все ж таки провели.

Провели на високому рівні. Прибуло двадцять команд, які розподілились на дві ліги – вища і перша.

Були дуже висококласні гравці з Іванофранківщини. Львівщини, Рівненщини. і з м. Києва.

Ігри проходили по колу в кожній лізі.  Наступний тур планується провести в лютому 2019 року  також в м.Ковель.

Гравці ЛФНТ постійно приймають участь в турнірах тт-кап,   і виїзжають на різні комерційні турніри в різні міста Західної України.

Федерація на вірному шляху.  Поки що орендується зал на пласмасовому заводі для тренировок і проведення  турнірів 0-25 і Луцької серії .   Але в планах все ж таки стоїть питання для відкриття великого залу. Роботи проводяться, але з фінансами сьогодні не так все просто, то відкриття поки що затримується.   Але бажання є велике  і думаємо , що не забаром, мінімум луцьку серію ми почнемо грати в новому залі. Ще хочеться відзначити Бакликова Валерія, який не жаліючи свого часу обраховує рейтинг ЛФНТ.  Список учасників стає дедалі більшим.

Всіх вітаємо з НОВИМ 2019 РОКОМ!  ПЕРШ ЗА ВСЕ ЗДОРОВ’Я МІЦНОГО ВСІМ,  МИРУ, ЗЛАГОДИ.   СПОРТИВНИХ УСПІХІВ І САМЕ ГОЛОВНЕ ВПЕВНЕНОСТІ В ЗАВТРІШНЬОМУ ДНІ.

 

 

Залишити відповідь

Назва *
E-mail *
Сайт